Paisje restoranti

Shitet nga: daniel 18 Nën 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet sob me gaz ..4 vatra gazi plus furren me gaz..marka zenus..shitet aspiratoe shum pak i perdorur e kam bler te ri..shitet lavaman inoks i ri fare ..shitet piaster per mish me gaz..shitet ekspres me gjith mullirin..shitet dhe inpianti gazit me bombeln..te gjitha kto shiten 3.50000 lek i pa diskutushem numer kontati 0674949750...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim