Paisje lokali

Shitet nga: paisje 08 Gsh 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten karrige si e zeza ne fito jan 7 cope si e kuqja 4-5 cope jane te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim