Ngrohese patatesh me 2 llampa

Shitet nga: edon. 04 Qer 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ngrohesja esht prodhuar ne gjermani ne gjendje shum te mir.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim