Mulli kafeje monofaze

Shitet nga: renato 01 Dhj 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes mulli kafeje mono faze ne gjendje shum te mire pune shum pak i perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim