Kosha picerie

Shitet nga: ROMEO 12 Nën 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
prodhojm kosha picerie me veshie alumini dhe punime te ndryshme rezine si bagaziera per makina varka e tje....tirane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim