Kolltuqe

Shitet nga: marvin 30 Nën 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

56 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten dy complete si ne foto shum pak te perdorura
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim