Katbrik akulloreje

Shitet nga: Edon 06 Krr 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Katabrik profesionale me air
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim