Furr Profesionale Picerie Zanolli Italiane

Shitet nga: Edon 12 Nën 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne gjendje shum te mir E ardhur nga italia Me tull Shahmat Me Korent Ekonomik 5 kv.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim