Furr Buke

Shitet nga: Sokrat 25 Nën 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Kemi ne shitje furre buke, me korend! Eshte me karrelja, 45 bukesh Eshte practice e shpejt shume e thjesht per ta perdorur. Eshte ideal per furra qe skan shume prodhime edhe per furra qe kan shume per ndihme te dyte.
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim