Frigorifer

Shitet nga: Ardi 21 Nën 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Frigorifer kollon ngrires dhe freskues ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim