Frigorifer ngrires

Shitet nga: Edon 06 Krr 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
I pa perdorur me air.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim