Frigorifer i vogel freskues per biznese

Shitet nga: Artan 19 Nën 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet frigorifer i vogel freskues per biznese,frigoriferi eshte ne gjendje shume te mire pune,eshte me 3 kate dhe sherben per freskues pijesh per biznese te ndryshme.Shitet per arsye te mbylljes se biznesit.Frigoriferi kushton 32000 leke,te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel 0665969232 dhe 0693336224
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim