Frigorifer Fast Food

Shitet nga: Edon 06 Krr 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ardhur nga Gjermania inoks.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim