Frigorifer Akulloreje

Shitet nga: Edon 04 Qer 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
1.70m profesional ne gjendje te mir pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim