FRIGORIFER BANAK FAST FUD.

Shitet nga: edon 28 Maj 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
profesional i gjithi me Inoks sherben per restorante fast food etj 2,30 cm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim