Ekspres mulli cmbali

Shitet nga: Nardi 09 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ekspres dhe mulli Cimbali ne gjendje shume te mire,gati per pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim