EKSPRES KAFEJE

Shitet nga: CAFFE VERONESI 20 Mar 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
OFERTE CAFFE VERONESI....! Perfitoni falas ekspresin e kafes prane ambjenteve
tuaja te punes,duke konsumuar VETEM 3 KAFE NE DITE.
OFERTE E KUFIZUAR KOHORE...!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim