Banjomari Italiane

Shitet nga: edon. 04 Qer 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
ne gjendje shum te mir dhe shum ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim