Abazhur material gize per rruge shetitore lokale

Shitet nga: kostandin 18 Sht 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Abazhur i bere jo nga fabrikat por realizuar dhe vizatuar personalisht.
Material gize, me gdhendje delfin, teuta qe perfaqeson durresin si dhe pulebardha dhe delfinat.
Keshillohen te montohen perpara nje hyrje lokali apo hoteli, apo bulevard ose rruge shetitore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim