5 Kolltuqe

Shitet nga: Diamand 17 Sht 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes 5 Kolltuqe cmimi 200.000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim