4 eksprese dhe 5 mulli

Shitet nga: gesti 04 Dhj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten 4 eksprese si dhe 5 mulli monofaze...ekspreset jane 3 dy grupe dhe 1 me tre grupe....wega.rancilio clase 6.rancilio elektronik....dy jan bere servis total dhe nk jan vene ne pune pompa te reja dhe aksesore....OFROJM DHE RIVIZIONIME TE EXPRESIT SHERBIM EDHE NE LOKAL....ME CMIME TE ARSYESHME
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim