3 Kolltuqe per salle lojrash PS

Shitet nga: Aranit 23 Tet 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes 3 Kolltuqe per salle lojrash PS 150 mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim