Okazion Te gjitha paisjet e nje lokali

Shitet nga: Helio 27 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten per arsye mbyllje aktiviteti,Te gjitha paisjet e lokalit. Banak inoks dhe mermer+Tavolina me kolltuke+frigorifer kollone+Frigorifer embelsirash. Ne gjendje shume te mire, si ne foto. Shiten per arsye mbyllje aktiviteti.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim