Pjaster profesionale chi elite

Shitet nga: iris 30 Gsh 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
kjo pjaster ërdor teknologjinë më të fundit inovative duke kombinuar turmalinë qeramike me shpërndarje të ngrohjes dhe përfshin një crossbody qese Free! E re dhe me canten origjinale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim