Paisje per baxho qumeshti . tunc inoksi per te ..

Shitet nga: ilir 06 Sht 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
tunci eshte inoksi ne gjendje shum te mir . ka qene i baxhos se shtetit te asaj kohe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim