Makineri per prodhimin e makaronave ITALIANE

Shitet nga: edon 07 Tet 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
ne gjendje shum te mir pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim