Makineri per prodhimin e kutive të Kartonit

Shitet nga: Ramiz 02 Dhj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten tre Makina Per prodhimin e kutive te kartonit. Viti i prodhimit 2013 Kanë punuar vetem 5 muaj , makinerit jan ne gjendje shum te mir . 1. Makin per prodhimin e kutive te kartonit -Sloter 2600mm -3 Color -Dim.min-max 1400 x 2600 -Shpejtesia 60 copë ne min. -Pesha e Makines 5.500 Kg 2. Makin per roto prerje 2000 mm - max dim. 1800 x 1300 mm - shpejtesia 60 copë min. -pesha 2.500 Kg 3. Makin ngjitese te kutive tkartonit 2.600 mm - Max . 2600 mm - Min. 340 mm -Shpejtesia 60 copë min. -Pesha 2.150 Kg
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim