MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC ALUMIN

Shitet nga: Qlirim Bullatovci 11 Mar 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim Makineri te perdorta per dyer dhe dritare Pvc dhe Alumin te prodhueseve Gjerman
jemi nga KOSOVE


+377 44 120 110 VIBERE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim