zogj inkubatori te porsa celur dhe te rritur me ..

Shitet nga: Altini Durres 04 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shes zogj inkubatori te porsa celur dhe te rritur me shumice dhe pakice
Cmimi i diskutueshem.
Adresa: Rruga Aleksander Goga, Spitalle - Durres
Per me shume informacione na kontaktoni ne telefon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim