20 krere dhi ftoja te vjetshme

Shitet nga: sela 25 Gsh 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Durrës
shes 20 krere ftoja te vjetshme rraca franceze disa dhe kryqezuar .cmimi i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim