20 krere dhi ..ftoja te vjetshme

Shitet nga: sela 31 Krr 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Durrës
Shes 20 krere dhi ftoja te vjetshme .pjesa me e madhe jane rrace alpine dhe disa vendi cmimi 100 milek per koke i padisktutueshm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim