Restoranti ne durres dhe hotel

Shitet nga: artan 12 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
shitet hoteli 6 dhoma dhe nje shpi prej druri nga mrapa hoteli , klientel prej 5 vitesh , me hipotek me te gjitha dokumentat perkatse ,eshte 1000 metra me detin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim