Makineri akullore monofaze perfekte

Shitet nga: Ilir 22 Gsh 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Durrës
Makineria eshte shum e bukur dhe estetike eshte pothuaj se e re .eshte marke italiane origjinale ice , prodhon 2-3 kile akullore dhe ka 2vasketa anash te cilat ftofen po mga kjo makieri .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim