Biznesi ne Durres

Shitet nga: denis 11 Sht 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Durrës
Shitet biznesi i nje bar kafe ne qender te durresit , 50 metra katror , 9 tavolina brenda dhe 4 jashte. Ikompletuar ne menyre moderne dhe teper te vecante. 6500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim