Shitet Bar kafe

Shitet nga: denisbregu86@hotmail.com 18 Gsh 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Të tjera
Shitet aktiviteti i nje bar kafe ne qender te durresit. Aktualisht ne gjendje pune dhe ka 3 muaj qe eshte hapur. Shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim