Paisje lokali te kompletuara

Shitet nga: Shiten 20 Shk 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Të tjera
Shiten paisje lokali tavolina dhe kende kolltuqesh plus pupa
jane 2 kende te medha me gjith taolina
jane 4 komplete kolltuqesh me gjith tavolina
jane 5 pupa
3 tavolina xhami dhe 12 karrike
Jane ne gjendje te mire aktualisht ne gjendje pune dhe nuk kan nevoje per shum
dore te gjitha hiqen sepse do restaurohet lokali dhe te gjitha jane ne cmim okazion
per 1 mi euro , shitet te gjitha bashk

069 92 400 80
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim