Obiekt bisnesi(Furre buke me dru)+ vile 3 kateshe

Shitet nga: Endri 20 Tet 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

330 000 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Të tjera
Obiekti ndodhet ne durres. Siperfaqe totale eshte 600m2, 200m2 eshte ndertim per cdo kat, 400m2 eshte truall i gjelberuar. Kati 1- eshte furra e bukes dhe nje hyrje 1+1. Kati 2- eshte shtepi 3+1+1 dhe ballkon rreth shtepise. Kati 3- eshte karabina. Vila eshte ndertim i ri dhe me dokumentacion te rregullt si per obiektin e bisnesit dhe per 2katet siper. Eshte 50 m larg rruges kruesore te tregut industrial. Per me shume te dhena, tel 00355699491331, cmimi 330.000 € i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim