Magzin me qera ne Durres

Shitet nga: Argjend 13 Nën 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Të tjera
Jap magiz me qera me siperfaqe te brendshme 200 m dhe 100 m oborr magazina esht me termo izolim add rruga e vjeter per shijak pran gomosteri karepi ose 100 m pa shku ke bmv
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim