Karrike dhe tavolina per bar lokale

Shitet nga: serxhio gjuzi 05 Krr 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Të tjera
Kompleti i vogel 80 mije leke ndersa konpleti i madh 250 mije leke te vjetra nr kontakt 0696595965
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim