Jepet me qera biznes ne Durres

Shitet nga: Currila 13 Maj 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Të tjera
Plazh dhe parking privat,40cadra+kashtore.per me teper mund te shikoni ne fb "plazhi currila"
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim