Jepet ambient me qera ne gjirin e lalzit

Shitet nga: eri 22 Qer 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Të tjera
gjiri lalzit jepet me qera vend qe sherben fasfud dhe vend per shazlone me taksa te paguara ne komun per nje vit jepet 2000.euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim