HOTEL DRENICA NE DURRES

Shitet nga: Ilir 06 Gsh 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Të tjera
HOTEL DRENICA ``VENERA`` RRUGA PAVARESIA PLAZH DURRES.
Siperfaqja totoale e truallit + ndertimit 360 m2, siperfaqja e brendeshme e restorantit 200 m2
Hoteli eshte 3 kate por eshte projektuar per 5 kat, 1 kato restorant + 2 kate hotel me 14 dhoma ne gjendje pune. me pamje nga deti dhe nga rruga kryesore e plazhit.

Per informacion kontaktoni ne numrat :

004915236727545

00355698969304
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim