Durres, shes Banak frigorifer per lokale restora..

Shitet nga: durres 05 Krr 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 900 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Të tjera
Shitet Banak eshte Inoksi dhe Frigorifer i blere ne itali

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim