DHOME FRIGORIFERIKE--FRIGORIFER BANAK-- GRIRSE M..

Shitet nga: Ilmi Kaca 04 Sht 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Të tjera
Shitet dhome frigoriferike e pa perdorur ne nje gjendje shume te mire pune..
Cmimi eshte i diskutueshem.3500 euro.

SHITET; Frigorifer Banak,ne gjendje shum te mire te pa perdorur..Mund te hyje ne pune per cdo aktivitet si dyqan mishi,supermarket,minimarket etj..
Per cmimin konktaktoni ne numrin e telit te shenuar..

SHITET; Makineri perpunimi qoftesh e vogel e pa perdorur..Po ashtu shes dhe 1makineri grirse mishi ne gjendje shum te mire pune e pa perdorur.
Per cmimin dhe me shum info konktakt ne numrin e telit..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim