Ambiente sherbimi ne Durres

Shitet nga: mimi 06 Dhj 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Të tjera
Ambiente sherbimi rreth 400m2 me mundesi qe te shtohen dhe siperfaqe te tjera ne lagjen 16, rruga "Hysen Kertusha" Ambientet ndodhen ne nje pallat te ri i ndertuar ne nje hapesire ndermjet pallateve. Ambientet e sherbimit ndodhen ne katin perdhe. Jane te pershtateshme per supermarket, dyqane te ndryshme. Ka mundesi hyrje dhe parkimi ne shume drejtime.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim