Zmerilatrice me corent per berjen e qosheve per ..

Shitet nga: SAIMIR 10 Nën 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Industri dhe Puntori
eshte nje makineri tre fazore dhe perdoret per te bere qoshet e pllakave
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim