Pomp lavazhi

Shitet nga: alban 25 Tet 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Industri dhe Puntori
pomp lavazhi ne gjendje te mir pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim