Objekt me qera ne Gjakove

Shitet nga: Hilmi Mullaademi 13 Krr 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Industri dhe Puntori
1). Hapësirën e objektit (për m2)= 300m2 2). Etazhiteti3 kate 3). i pajisur me rryme260 kw,uje,kanalizim,ngrohje qendrore te qytetit,nrgohje me rryme,ngrrohje me nafte. 4). Çmimi për m2=4€ 5). Adresën:Rr:Tirana pn.(afer ngrohtores se qytetit) Gjakove.6). Objekti posedon maqina te qepjes dhe larjes se tekstilit(jeansit).
=4€ m2.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim