Karikuse baterish

Shitet nga: alban 25 Tet 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Durrës
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Karikuse baterish ne gjendje te mir pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim