Jepet me qera Objekti

Shitet nga: Ruzhdi Ramilli 05 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Jepet me qera objekti prane 4-rrugeve , rruges per rreth 100 metra
Objekti eshte 230 metra katrore kati 2
Objekti i pajisur me hipoteke
Per cdo lloj aktiviteti.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim